realizace / kuchyně - Petr Shromáždil

Láska prochází žaludkem

Láska prochází žaludkem.

Současný životní styl je úplně jiný než žili naši předkové před lety. Dnes máme telefony, internet a další technické vymoženosti doby, ale rovněž jako oni zbožňujeme dobrou domácí polévku a voňavý nedělní koláč a rovněž jako oni i my jsme vděční za chvíle, kdy nás uspěchaný svět zastaví večer doma - v kuchyni. I během let je kuchyně stále centrem všedního dění a bez pochyby vždy byla.

Tvoříme s Vámi, respektujeme Vaše potřeby a přinášíme řešení

Vždy se jedná o návrh kuchyně, nebo jiné části interiéru na míru v daném prostoru, přizpůsobený požadavkům uživatele. po konzultaci se zákazmíkem a vyjasnění zadání navrhneme řešení a připravíme design koncept provedení. Činnost je rozdělena do dvou etap a to projekční a realizační. V první části řešíme návrh kuchyně, či celého interiéru, ergonomii, sladění barev a materiálů. Připravíme grafické náhledy a vypracujeme výkresovou dokumentaci. Druhá část je samotná realizace od výroby, dodávku na místo montáže a samotná montáž kuchyně. Součástí dodávky jsou i kuchyňské spotřebiče, dřezy, jídelní stoly, židle a ostatní zařizovací předměty a doplňky.

Rozdíl je v kvalitě vstupních materiálů

Při volbě vstupních materiálů a kování akceptujeme pouze nejvyšší možnou kvalitu. Respektujeme i vyšší pořizovací cenu, pokud jde o produkty, nebo materiály s vysokými užitnými a kvalitativními parametry. Náš zákazník dostává jen to nejlepší, co je na trhu v aktuálním čase dostupné. Vážíme si dokonale provedené řemestné práce. Je to ta nejcennější deviza, vyrůstající z tradic předávaných z generace na generaci. Navzdory stále rostoucí úrovni technologií, zůstanou lidská dovednost, zkušenosti a vztah k precizně odvedené práci nezastupitelnými.

 

 

 

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit