realizace - Petr Shromáždil

realizace

Zařizujeme domov

Vážení návštěvníci,

představujeme Vám některé ukázky projektů a realizací. Tvoříme nejen privátní interiéry, ale také zařizujeme například lékařské ordinace, lékárny, kanceláře, jednací místnosti, jídelny a další interiéry. K projektové činnosti patří také poradenství při výběru doplňujících materiálů, jako jsou podlahy, dveře, schody, barvy, či materiály stěn, nebo osvětlení - jednoduše řečeno kompletní servis. Všechny uvedené zařizovací předměty nabízíme jako součást dodávky a realizace interiéru na klíč. Klademe proto důraz na pečlivost při přípravě zakázky a preciznost při samotné realizaci. 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitKuchyně a interiéry

Rozdíl je v kvalitě vstupních materiálů. Společnost při volbě vstupních materiálů akceptuje pouze nejvyšší možnou kvalitu. Respektuje i vyšší pořizovací cenu, pokud jde o produkty či materiály s vysokými užitnými a kvalitativními parametry. Náš zákazník musí dostávat jen to nejlepší, co je na trhu v aktuálním čase dostupné. Vážíme si dokonale provedené řemeslné práce. Je to ta nejcennější deviza, vyrůstající z tradic předávaných z generace na generaci. Navzdory stále rostoucí úrovni technologií zůstanou lidská dovednost, zkušenosti a vztah k precizně odvedené práci nezastupitelnými.

Hlavní doménou při realizacích kompletních interiérů je výroba nábytku ve vysokém lesku v celé barevné škále, dýhovaného a masivního nábytku, doplněné prvotřídním kováním a doplňky. Zařizujeme domov nábytkem od kuchyně, přes obývací místnosti, ložnice po pracovny od jednoho výrobce.   

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitKanceláře a jiné administrativní prostory

Kancelář, pracovna, zasedací místnost, centrální komunikační prostor firmy. Všechny jsou místem setkání - každodenních i vzácných. Nábytek v nich dokumentuje ducha času. Pohodlné a zdravé sezení, organizace úložných a pracovních prostor, tak jako příjemné a pozitivní prostředí. Důležité aspekty dobrého pracovního prostoru.